top of page

PRISTATYMAS

 

Mūsų produktus pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą).

Užsakyti prekes su pristatymu visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą) galite el.parduotuvėje,  telefonu +37066501500 arba el. paštu info@nesalk.lt.

Prekių pristatymas Vilniaus regione vykdomas krovininiu transportu su kranu-manipuliatoriumi (mažesnis fiskaras iki 6 palečių, didesnis iki 10 pal., ) Šis pristatymas yra su iškrovimo paslauga. Pristatymas Vilniaus regione per 1-3 darbo dienas. Dieną prieš pristatymą informuojame dėl numatomo pristatymo užsakymo laiko.

Prekių pristatymas į kitus Lietuvos miestus vykdomas sunkvežimiu su liftu per 3-5 darbo dienas.

Po Jūsų užsakymo išsiuntimo, gausite į el. paštą  sekimo numerį su nuoroda į vežėjo svetainę, kur galėsite stebėti užsakytų prekių judėjimą realiu laiku.   Pristatymo dieną vairuotojas paskambins ir suderins pristatymo laiką.

 

Darbo laikas: I-IV 8.00-17.00  V 8.00-16.00

Pristačius prekes sunkvežimiu su liftu,  jos iškrauname palečių vežimėliu. 

Pristačius prekes su krovininiu transportu su kranu-manipuliatoriumi (fiskaru) jos iškraunamos kranu (pagal poreikį turime vežimėlį).  


Pirkėjas privalo užtikrinti, kad būtų galimybė patogiai privažiuoti į iškrovimo vietą. Tuomet prekes galime iškrauti Jūsų nurodytoje vietoje, teritorijoje – kur tik pavyko privažiuoti. Pirkėjui neužtikrinus galimybės patogiai privažiuoti į iškrovimo vietą, prekės iškraunamos artimiausioje vietoje, kur pavyko privažiuoti.

PRISTATYMAS: Приветствие
bottom of page